Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

krediustasi.com web sitemizde yer alan yatırım ve kredi bilgileri, yorum ve tavsiyeleri kesinlikle sizlere yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Zaten kredi, kart veya faiz ve hesaplama bilgileri ile şartları zamanla değişkenlik gösterebilmektedir. Yatırım danışmanlığı hizmetini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri ve bankalar müşterileri ile arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunmaktadır. Sitemizde böyle bir durum söz konusu değildir.

Bu sitede yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyelerde bulunanların kendi kişisel görüşleri olup yalnızca kişiler bilgilendirmeleri amaçlıdır. Belki bu görüşler sizin mali durumunuz ile risk almak ve getiri sağlamakla ilgili tercihlerinize uygun olmayabilmektedir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı almamalısınız. İçerikler ve yorumlar kesinlikle mali, hukuki, vergisel veya diğer önemli konularda kesin bir bilgi ve de net bir tavsiye niteliği taşımamaktadır. Sizlerde herhangi bir yatırım veya kredi için karar almadan önce bir uzmandan ve kurum kuruluştan net bir bilgi almalısınız. Sitemizde yer alan ek iş fikirleri konuları fikir verme amaçlıdır ve makale altına yorum yapanlar kendi yorumlarından sorumludurlar ve de yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri kendi güvenlik ve gizlilikleri için rica olunur.

krediustasi.com ve sahibi yukarıda anlatılan konularla ve gizlilik politikaları sayfası ile site kullanıcılarını bilgilendirmiş ve uyarılarda bulunmuş olup, dolaylı veya direkt bir fiilin sonucu olarak ortaya çıkan zararlar dan, her türlü kayıp ve hasarlardan sorumlu tutulamaz ve sorumluluk kabul etmez.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Dmca project