Turkcell Kredi Notu Sorgulama

krediustasi
Eylül 28, 2017
TURKCELL KREDİ NOTU SORGULAMA

Turkcell Kredi Notu Sorgulama

Turkcell hattı bulunan müşterilerin Kredi notu sorgulama konusunda sunulan hizmetten faydalanması için GSM operatörünün sunduğu bu hizmet hakkında sizlere bilgi verelim.
Merkez Bankasının kayıt altında tuttuğu kredi notu sistemini öğrenmek için Findeks sistemi üzerinden bilgi almanız gerekmektedir. Son zamanlarda müşterilerin bankacılık işlemleri sırasında karşılarına çıkan bu kredi notu hakkında bilgi sahibi olmanız için yapmanız gereken hakkında detaylı bir bilgi sunalım.

Ücreti Ne Kadar ?

Turkcell kullanıcılarının mobil uygulama üzerinden öğrenmelerinin son derece kolay olduğunu bu kredi notu derecesini öğrenmek için ödemek zorunda oldukları tutar Turkcell tarafından 9 TL olarak belirlenmektedir. Yani ücreti 9 tl

Turkcell’in müşteri hizmetleri veya mobil uygulamasını kullanarak sizlerde merak ettiğiniz bu kredi notunuzu öğrenmek için 9 TL’lik ücreti ödemek zorunda kalacaksınız.
SMS yoluyla da öğrenmek için yapmanız gereken Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık numaranızı SMS bölümüne yazdıktan sonra doğum tarihinizin yıl kısmını bir boşluk bıraktıktan sonra yazmanız ve 1122’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu attığınız SMS’den sonra sizlere geri dönüş yapacak olan Turkcell bu konuda merak ettiğiniz kredi notunuzu size söyleyecektir.

Bir önceki yazımız olan Norveç Varlık Fonu Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde devlet fonları, hisse ve norveç varlık fonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Dmca project