Kredi Risk Raporu Ücretsiz

krediustasi
Eylül 26, 2017
Kredi risk raporu ücretsiz

Kredi risk raporu konusunda Findeks sisteminden alınan verilerin paralı olması bu konuda ” Ücretsiz bir şekilde hizmet nasıl alınır? ” Sorusunun ortaya çıkmasını sağladı. Ancak kredi risk raporunu günümüzde müşterilerine ücretsiz sunan bankanın bulunmadığını belirtmek istiyoruz.
Burada bazı bankaların müşterilerine özel fiyatlardan sunduğu Kredi risk raporu fiyatları hakkında sizlere bilgi verelim.

Mobil Bankacılık alanında müşterilerine sunduğu özelikler ile dikkatleri üzerine çeken Akbank’ın Kredi Risk Raporunda sunduğu ücret 8 TL olarak belirlendi.
Kredi Risk raporunun Akbank üzerinden öğrenmek istiyorsanız bunun karşılığında bankaya ödemeniz gereken tutarın 8 TL olduğunu belirtmek istiyoruz.

Denizbank’ın da müşterilerine sunduğu bu kredi risk raporu konusunda aldığı rakam 5 TL olarak karşımıza çıkıyor. Denizbank üzerinden Kredi risk raporunuzu öğrenmek istiyorsanız bankaya ödemeniz gereken tutarın 5 TL olduğunu bilmenizde fayda var.

Kredi risk raporunu ücretsiz sunan banka yok ama Finansbank diğer adıyla QNB Finansbank’ın ücretsize yakın bir fiyat sunduğunu ayrıca belirtmek istiyorum. Kredi Risk raporunuzu QNB Finansbank üzerinden yaparsanız bankaya ödemek zorunda kalacağınız tutar yalnızca 2.63 TL’dir.

Kredi risk raporlarıyla ilgili Kredi Notu Riskli Olmak adlı bir yazı yazmıştık ilginizi çekerse daha fazla bilgi için uğrayabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Başvurusu 2018 başlıklı makalemizde vakıfbank kredi başvurusu ve vakıfbank sarı panjur hakkında bilgiler verilmektedir.

Dmca project