Kredi Puanımı Nasıl Öğrenebilirim

krediustasi
Mart 10, 2017
findek kredi noto

Sizde ihtiyacınız olan krediyi kullanmadan evvel kredi puanınızı öğrenip kredinizin onaylanma derecesini kontrol edebilirsiniz. Kredi puanı nasıl öğrenilebilir ve ücretsiz midir sorularına yanıtı bu konumuzun içerisinde bulabilirsiniz.

Öncelikle bilmeniz gereken ücretsiz kredi puanı öğrenme sitesi yoktur. Kredi puanınızı öğrenmek istiyorsanız eğer online bir şekilde, bunun için ücret ödemeniz gerekmektedir. Ücretsiz ancak banka da kredi çekerken banka görevlisine benin kredi puanım kaçmış diye sorabilirsiniz o kadar. Kredi puanı findeks.com sitesinden ya da mobil bankacılık işlemlerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

KKB Kredi Puanı Öğrenme

Kredi puanı Kredi Kayıt Bürosu tarafından hesaplanmaktadır. Zaten bankalar da Kredi Kayıt Bürosu ile kredi başvurusu yapan müşterilerinin kredi puanını öğrenmektedir. Siz de kredi puanınızı öğrenmek istiyorsanız findeks.com internet sitesine girerek 4,72 lira karşılığında kredi puanı derecenizi öğrenebilirsiniz.

Findeks.com internet sitesine kolayca üye olabilir ve kredi kartınızla ücretini ödeyerek kredi notunuzu ve risk analizinizi öğrenebilirsiniz. Bu işlemi istediğiniz zaman yapabilirsiniz ama kredi puanı aylık olarak güncellenir. Yani kredi notunuzu örneğin her ayın 5 inde öğrenmeniz mantıklı olacaktır. Diğer ayın 5 inde de kredi puanı güncellenmiş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Yükseltme Taktikleri başlıklı makalemizde kredi notu, kredi notu yükseltme ve kredi puanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Dmca project