Kredi Notu Öğrenmek Kaç Lira

krediustasi
Mart 2, 2017
kredi notu ücreti

Ücretsiz kredi notu öğrenmek mümkün müdür diye merak edenler için bu makalemizi hazırladık. Kredi notu kredi almanızda ve kredi kartı almanızda hatta GSM operatörlerinden cep telefonu alımlarınızda bile karşınıza çıkan bir puandır. Kredi notu Kredi Kayıt Bürosu tarafından analiz edilip belirlenmektedir. Peki kredi notu öğrenmek kaç liradır ve ücretsiz kredi notu öğrenilebilir mi?

Kredi notu findeks.com web sitesine kolay bir şekilde online üyelik oluşturarak öğrenilmektedir. Kredi notunu öğrenmek 4,72 liradır. Hem kredi notu hemde risk analizi raporunu öğrenmek 7,00 liradır. Kredi notu 0 ile 1900 arasında bir puan çıkacaktır ve iyi, orta, çok iyi gibi renklerle size değerini belirtecektir.

Kredi Notu Ücreti

Kredi notunu öğrenmek için diğer bir yöntemde bankaların online bankacılık işlemleri içerisinden kredi notu öğrenme seçeneğidir. Yine ortalama aynı ücretlerle kredi notunu öğrenebilirsiniz. Bu şekilde kredi notu öğrenmek ücretlidir.

Ücretsiz bir şekilde kredi notunuzu öğrenmek için banka da kredi çekme anında banka görevlisinden öğrenebilirsiniz ve telefon bayisinden telefon alırken öğrenebilirsiniz çünkü telefon satışı yaparken telefoncu da kredi notunuzu sorgular ve o esnada öğrenebilirsiniz kendisinden.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Sıfır Olmak başlıklı makalemizde findeks notu, kredi notu ve kredi puanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Dmca project