Kredi Notu Öğrenme Sitesi

krediustasi
Mart 18, 2017
kredi puanı

Kredi kullanmak istiyorsunuz diyelim. Bu esnada karşınıza ilk çıkan unsur kredi notudur. Sizde kredi notu öğrenme sitesi ile kredi notunuzu öğrenip acaba kredi kullanabilir miyim diye merak ediyorsunuz. Peki kredi notu öğrenme işlemi nasıl yapılır. Bu işlem çok kolaydır. Lütfen okuyunuz.

Kredi notu öğrenme sitesi findeks.com adresidir. Burada ana sayfada T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numaranızı yazarak kolayca kredi notunuzu öğrenebilirsiniz ve ücreti 4,72 liradır. Kredi notu 0 ile 1900 arasında bir puandır. Eğer kredi notunuz 1500 üzerinde ise kredi almak için yeterlidir.

Findeks Kredi Notu Öğrenme

Findeks.com sitesine yukarıda tarih ettiğimiz gibi kredi notu öğrenme amacıyla tek seferlik işlem içinde girebilirsiniz ayrıca siteye ücretsiz üye olarak raporlarınızı istediğiniz zaman girip tekrar bakabilirsiniz. İndirimli paketler de alabilirsiniz. Çünkü kredi notu öğrenmek her zaman ücretlidir.

Kredi notu skorunuzu öğrenmek için findeks.com dışında internet bankacılığınız varsa Akbank veya Garanti bankası gibi diğer bankalardan da ücretli şekilde kolayca kredi notu öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca cep telefonu almak için gittiğiniz mağazalardan da telefon alırken kredi notunuza bakıldığı için kredi notunuzu oradan da öğrenebilirsiniz. Bu işlem için sizden para almaz mağazalar. Ama kredi notunu sürekli sorgulamak kredi notunuzun düşmesine sebep olur unutmayınız.

Daha önce paylaştığımız ücretsiz kredi notu öğrenme adlı makalemiz ilginizi çekiyorsa bakabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Kredi Puanımı Nasıl Öğrenebilirim başlıklı makalemizde kredi notu, kredi puanı ve kredi puanı öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Dmca project