Kredi Kartı Taksitlendirme

kralshooter
Ocak 13, 2018
kredi kartı nasıl taksitlendirilir

Kredi kartı taksitlendirme

Kredi kartınızın olan borcunu zaman içerisinde ödeyemeyecek hale gelen kullanıcılar için Kredi kartı taksitlendirme işlemi yapan birçok bankanın ve aracı kuruluşun olduğunu sizlere açıklamak istiyorum.

Hangi Bankalarda Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemi Yapabiliriz ?

Bankaların müşteri kapmak adına başlattığı bu fırsattan sonra kredi kartınızın borçlarını bir başka banka ile anlaşarak veya aynı bankanız ile devam ederek 72 aya kadar taksitlendirme şansınız bulunmaktadır. Sizlere bu konuda yardımcı olacak olan bankanızdan konu hakkında detaylı bilgi alarak kredi kartınızı taksitlendirme işlemini yapabilirsiniz.

Taksitlendirme limitleri nedir ?

Akbank’ın müşterilerine veya diğer banka müşterilerine sunduğu Kredi kartı taksitlendirme işleminde en az transfer limitinin 200 TL en fazla limiti 20 Bin TL olan kullanıcılar bu durumdan yararlanabilmektedir. Yapılacak olan bu transfer ücretinden sonra banka sizlerden herhangi bir işlem ücreti almazken sonra ki yapılmayan ödemelerde ise yıllık faiz oranı olarak % 2.42’lik bir yasal faiz oranı uygulamaktadır.

Sizlere Kredi kartı taksitlendirme konusunda yardım almak istiyorsanız herhangi bir bankanın şubesinden bu konuda yardım alabilir ve kredi kartınızın daha fazla yasal faize girmesinin önüne geçmiş olursunuz. Yorumlarınızı yaparken bankanızı da belirtirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

Bir önceki yazımız olan AXESS WİNGS MİL PUANLARI HAKKINDA başlıklı makalemizde axess wings, axess wings kullanım alanı ve mil puanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Dmca project