Hakkımızda

Hakkımızda

krediustasi.com web sitesi sizlerin kredi notu ve krediler ile kredi hartları hakkında soru ve sorularınıza çözüm üretmek ve fikir alışverişi yapmak kurulmuştur. Sitemizin hiçbir banka ve finans kuruluşuyla bağlantısı yoktur. Siteyi kurmaktaki amacımız kredi, kredi kartı ve kredi notu alanındaki soru ve sorunlara pratik çözümler, yenilikçi çözümler sunmak ve sitemizi ziyaret eden kullanıcıların fikir paylaşımı yapmalarına olanak sunmaktır.

Belirtmek isteriz ki web sitemizde yer alan yatırım bilgilerinin, yorum veya tavsiyelerin sizlere yatırım danışmanlığı yapma amacı yoktur. Yorumların ve tavsiyelerin tamamı onu paylaşan kişilerin kendi kişisel görüşlerine dayanmaktadır ve bu görüş ile öneriler sizin maddi ve manevi durumunuzla, sizin kendi tercihlerinize göre tarafınızca değerlendirilmelidir. Yani sadece bu web sitemizde yayınlanan bilgilere, tecrübelere ve yorumlara dayanarak kredi çekmemelisiniz ve bankalar ile iletişime geçerek bizim sitemizi referans göstermemelisiniz. Kendiniz ve güvendiğiniz bilgili uzman kişiler ile iletişime geçerek yani banka ile size uygun finansal ürünlerin kullanımı konusunda bilgi alışverişi yaparak kredi ve kart ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek sizin lehinizedir. Ayrıca sitemizde ek iş fikirleri konuları fikir amaçlıdır iş fikri arayan ve bu tip işleri vermek isteyen iş verenler konular altından yorum bırakarak kontakt kurabilirler. Fakat cep telefonu bilgisinin rahatsız edilme riskine önlem olarak yorumlara yazılmaması rica olunur.

Tekrar belirtmek isteriz ki, web sitemizin Banka, Findeks ve de Kredi Kayıt Bürosu ile hiçbir ilgisi yoktur. krediustasi.com krediler, kampanyalar ve kart kullanımı ile kredi notu önemliliği hakkında bilgiler vermekte olup, yazarların ve sitemizin ziyaretçilerinin yorumları ile kişisel bilgiler ve deneyimler ile oluşan bir blogtur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Dmca project