Eureko Sigorta Nedir? Provizyon Nasıl Alınır?

krediustasi
Mayıs 4, 2017
eureko sigorta anlaşmalı servisler

Eureko Sigorta Nedir? Provizyon Nasıl Alınır?

Eureko Sigorta, risk değerlendirme ve hasar yönetimi konusunda uzman bir sigorta şirketidir. Alanında lider olan Eureko Sigorta, uluslar arası bir sigorta şirketidir. 22 bin çalışanı bulunan şirket, Achmea’nın üyesi olarak faaliyetlerine devam eder. Achmea, dünyanın en büyük sigorta ortaklarından biridir. Euruoko Sigorta şirketinden provizyon almak için, Eureko Sigorta’nın resmi internet sitesinden online provizyon sistemi seçeneği seçilebilir. Aynı zaman ALO EUREKO’yu arayarak, provizyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eureko sigorta dosya sorgulama yapmak için Eureko Sigorta’nın resmi internet sitesine uğrayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde istediğiniz zaman, hasar dosyanızı ekrandan takip edebilirsiniz.
Eureko Sigorta, Türkiye’deki faaliyetlerin ilk olarak 1989 yılında ‘Garanti Sigorta’ adı altında başlamıştır. 2007 senesinde bugünkü ismini kavuşan firma kaza, yangın, mühendislik, nakliyat, hukuki koruma, kredi sigortaları gibi ürünleri içinde tutan hayat dışı sigortalar alanında ürün ve hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda sağlığınızı güvence altında alan sigorta şirketi alanında liderdir. Eureko Sigorta’nın genel merkezi İstanbul da’dır.

Eureko Sigorta Kimin?

Eureko Sigorta kimin sorusuna, Eureko Sigorta’nın yönetim kurulu başkanı Roleof Konterman şeklinde cevap verilebilir. 2013’dan bu yana yönetim kurulu başkanlığına devam eden Konterman’ın sorumlulukları; Uluslar arası yönetim ve bilgi teknolojilerdir. Can Akın Çağlar ise 2014 senesinden bu yana Eureko Genel Müdürlük görevini yapmaktadır. Aynı tarihten itibaren yönetim kurulu üyeliği görevini de yerine getirmektedir.

Eureko Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Eureko Sigorta ile sizlerde sağlık hizmetlerinden çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı özel hastaneler ve devlet hastanelerinde, SGK teminatı üzerinden maliyeti Eureko Sigorta karşılar. Sizler de bu şekilde sağlıklı ve kaliteli bir hayat yaşayabilirsiniz. Eureko Sigorta anlaşmalı hastaneler için Euroko Sigorta’nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. SGK ile özel hastanelerden alınan hizmetlerin farkını Eureko Sigorta öder, kaliteli bir sağlık hizmeti almanıza vesile olur. Bu sağlık hizmetlerinin içinde check-up hizmeti, diş bakım hizmeti ve psikiyatri hizmeti bulunmaktadır. Eureko Sigorta anlaşmalı hastaneler ile sizlere check-up, diş bakım, grip aşısı, diyetisyen paketleri sağlamaktadır. Sağlığınızı güvence altına alan Eureko Sigorta; acil durum teminatı, kritik hasta teminatı ve dörtlü sağlık teminatı paketi gibi fırsatlar tanır.
Astım krizi, ciddi genel durum bozukluğu, göz yaralanmaları, iş kazaları, kalp krizi ve ritim bozuklukları, beyin apsesi gibi sorunlar acil durum tedavi teminatı içinde yer alır. Kritik hastalık teminatında ise, kalp kiriz, kanser ve inme gibi rahatsızlıklar için 20.000 TL’ye kadar nakit ödeme yapılmaktadır. Eureko Sigorta anlaşmalı hastaneler sizler için türlü ayrılacağı sunar. Tek yapmanız gereken Eureko Sigortalı olmak.

İlginizi çekebilir : Hayat Sigortasının Ödemediği Krediler

Eureko Sigorta Anlaşmalı Servisler

Eureko Sigorta anlaşmalı servisler için, Eureko Sigortanın internet sitesine girebilirsiniz. Siteye girdikten sonra anlaşmalı servisler kısmından servis kısmını seçmelisini. Ardından hizmet almak istediğiniz şehri seçerek, hangi servisler ile anlaşmalı olduğunu öğrenebilirsiniz. Sağlık kuruluşlarından hizmet almak istiyorsanız aynı işlemi yapmalısınız. Servis tipi bölmesinde; Anlaşmalı servis, cam servis, kaskonet servisi, mini hasar servisi ve radyo ve teyp servisi seçenekleri bulunmaktadır.

Eureko Sigorta Anlaşmalı Eczaneler

Eureko Sigorta anlaşmalı eczaneler aracılığı ile ilaçlarınızı alabilirsiniz. Eureko Sigorta hemen hemen her eczane ile anlaşmalı çalışmaktadır. Eureko Sigorta, sağlık hizmetlerinde çok büyük kolaylıklar sağlar. Kişilerin sağlığının her şeyin önünde olduğunu bilen Eureko Sigorta, sigorta anlaşması ile hayatınızı güvence altına alır. Eureko Sigorta yalnız sağlık sigortaları yapan bir kurum değildir. Birçok alanda yaptığı sigorta ile yaşamınızı güvence altına almak istiyorsanız sizde Eureko Sigorta’yı seçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Dijital Bankacılık Nedir ? başlıklı makalemizde dijital bankacılık, dijital bankacılık nedir ve şubesiz bankacılık hakkında bilgiler verilmektedir.

Dmca project