Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2018

krediustasi
Mayıs 2, 2017
Şekerbank , finansbank , akbank borç kapatma kredisi

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2018

Borç kapatma kredisi almak için, 2018 yılında borç kapatma kredisi veren bankalar‘a başvuruda bulunmalısınız. Birçok banka müşterilerine borç kapatma kredisi vermektedir. Kişiler borç kapatma kredisi sayesinde dağınık olan borçlarını tek bir banka çatısında toplayabilir. Bankalar, borç kapatma kredisi alan kişilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ödemesi kredi borçlarının birikmesi sonucunda, bankalar tarafından yasal işlem başlatılır. Kredi kartı ve kredi borcu olan kişilerin yapılandırma yapması, idari takip gibi sorunlar ile karşılaşmasını engeller.
Zamanla katlanan ve ödemesi geciken borçlar kişileri hem maddi anlamda hem de psikolojik anlamda oldukça etkiler. Böyle bir durumun ortaya çıkması, bankaların borç kapatma kredisi vermesine neden olmuştur. Bankaların verdiği bu kredideki amaç, kişilerin borçlarını tek bir bankada toplaması ve vadelere bölerek ödeme konusunda kolaylıklar sağlanmasıdır.
Alınan kredilere aylık olarak yüzde 1,15 faiz uygulanmaktadır. Borç kapatma kredisi veren bankları aşağıdaki şekillerde sıralayabiliriz. Ek olarak borç kapatma kredisi dışında düşük faizle kredi kartınız yardımıyla da para bulabilirsiniz . Kartınızın limiti , açıklarınızı kapatmaya yetmezse kredi kartı limitinizi arttırmayı düşünebilirsiniz bunun içinde kredi kartı limit arttırma adlı yazımıza gitmenizi öneriyoruz

2017 borç kapatma kredisi veren bankalar

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını 48 ay vadeli olacak şekilde yüzde 1,17’den başlayan faizlerle tek bir bankada toplamak için borç kredisi verir. QNB Finansbank’tan borç kredisi almak için belgelerinizi hazırlayarak bankaya başvurmanız gereklidir. Başvuru sonucunda tüm borçlarınızı QNB Finansbank çatısı altında toplayabilirsiniz.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Şekerbank 3 ile 48 ay arası vade seçenekleri ile borç kapatma kredisini verir. Yüzde 1,47 faiz oranı ile borç kapatma kredisi veren banka, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi gibi borçlarınızı Şekerbank’dan temin edeceğiniz borç kapatma kredisi ile ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda Şekerbank’ın diğer kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank 18 aya varan vadeler ile borç kapatma kredisi vermektedir. Maksimum limiti 20 bin TL tutan bankadan borç kredisi olarak, borçlarınızı kapatabilirsiniz.
Ayrıca vakıfbank için sarı panjur kredisi önemli krediler arasındadır .

Odeabank Borç Kapatma Kredisi

Odeabank, yüzde 1,15 faiz oranı ile 36 aya varan vade imkanı sunmaktadır. Odeabank’dan aldığınız borç kapama kredisi ile borçlarınızı tek bir banka altında toplayabilirsiniz. Odeabank’ın şubelerine giderek bu krediden yararlanabilirsiniz.

TEB Borç Kapatma Kredisi

Komisyonsuz ve ücretsiz bir şekilde borç kapatma kredisi veren TEB, yüzde 1,99 faiz oranı ile kredi veren bir bankadır. Yakınınızdaki TEB şubelerine giderek bu krediden yararlanabilirsiniz. Gerekli belgeler ile başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.İlgili link ile başvuruda bulunabilirsiniz

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Akbank, diğer bankalar gibi borç kredisi veren bir başka bankadır. Diğer bankalardaki borçların Axess karta aktarılması ile, tüm borçlarınızı vadeli olarak ödeme şansına sahip olabilirsiniz. Akbank sizlere 12 ay vade imkanı ile yüzde 2,02 faiz oranı üzerinden borcunuzu ödeme imkanı sunuyor. Ayrıca bir önceki paylaştığımız yazıda Akbank Kredi Kartı Başvurusu na değinmiştik ilginizi çekebilir

Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Kefilsiz bir şekilde borç kapatma kredisi imkanı sağlayan Denizbank, sizlere 48 ay vade imkanı tanıyarak borçlarınızın tek bir çatı altında toplanması için imkan tanıyor. Gerekli belgeleri yanınıza alarak banka şubelerinden borç kapatma kredisi almanız mümkündür. Buraya tıklayıp denizbank’ın sitesine gidebilirsiniz

Burganbank Borç Kapatma Kredisi

Farklı farklı bankalarda borcu olan kişiler, borçlarını tek bir bankada toplayarak ödeme imkanına sahip olmak için Burganbank borç kapatma kredisi imkanında faydalanabilirler. Oldukça uygun şartları ile Burganbank’tan borç kapatma kredisi alarak tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Halbank Borç Kapatma Kredisi

Türkiye’nin en iyi bankalarından biri olan Halkbank, ihtiyaç ve konut kredisi borçlarınızı transfer ederek ödeme konusunda sizlere kolaylık sağlar. Farklı bankalarda bulunan borçlarınızı tek bir bankada toplayan Halkbank, borç kapatma kredisi ile borçlarınızı ödeme konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2018 başlıklı makalemizde akbank axess kredi kartı başvurusu, akbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ve Akbank Kredi Kartı Başvuru Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Dmca project