Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu 2017

krediustasi
Haziran 23, 2017
aktif bank

Kredi Kartı başvurusu yapmak isteyen kullanıcılarına farklı başvuru hizmetleri sunan Aktif Bank’ın en çok tercih edilen kredi kartı türlerinden biride Passolig kredi kartı olmaktadır.Bu kredi kartının türlü avantajları vardır ve aktif bank bünyesindeki en çok kullanıcıya sahip kartlardan biridir .

Aktif Bank kredi kartı başvurusunu 2017 yılında yapmak için bankanın şubelerinden herhangi birisinden işlem yapabilirsiniz ve bu sayede kart başvurusunu kolay yoldan yapma fırsatını bulmuş olursunuz.
Ancak son zamanlarda gelişen teknoloji ile beraber kullanıcılarına kolaylıkları sunan Aktif Bank’ın sunduğu kredi kartlarına başvuru yapmanın farklı yolları da bulunmaktadır.

İnternet Bankacılığı sistemi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapma fırsatınız bulunmaktadır. Burada özellikle kolay yoldan kredi kartı almak için yapmanız gereken Aktif Bank’ın internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra kart başvurusu bölümünden başvurunuzu tamamlamanız yeterli olacaktır.

Aynı zamanda mobil kullanıcılarına özel olarak sunduğu Mobil Bankacılık hizmetleri üzerinden de kredi kartı başvurusu yapılmasına imkan veren Aktif Bank’ın sunduğu bu hizmetlerden istediğinizi seçebilir ve kredi kartınızı bu şekilde temin edebilirsiniz. İşte merak ettiğiniz Aktif Bank kredi kartı başvuru yöntemleri.